Милитлвудшоп-Пкг од 100 Квадратни-1-1/2 инчи на 1-1/2 инчи Со Заоблени Агли и 2 Дупки од 2 мм На Аглите И Недовршено Дрво Со Дебелина од 1/8 инчи

Милитлвудшоп-Пкг од 100 Квадратни-1-1/2 инчи на 1-1/2 инчи Со Заоблени Агли и 2 Дупки од 2 мм На Аглите И Недовршено Дрво Со Дебелина

Това е достапна
DEN 1300.80
Количина на стоки:

Овие форми се Квадратни - 1-1/2 инчи на 1-1/2 инчи со заоблени агли и 2 дупки од 2 мм на аглите и недовршено дрво со дебелина од 1/8 инчи и се дизајнирани, исечени и произведени Од Mylittlewoodshop2 Дрвена Форма Со Ласерско Сечење Со Малку Затемнети Рабови и целото дрво е уредно спакувано во проѕирни пластични кеси со затворање со патент за подобра организација и лесна употреба и складирање. Ласерското сечење создава убав мазен исечен раб. Одлично за изработка на накит и наставници проекти И СВАДБА САМИ ИЛИ направете го тоа сами свадби кутии во сенка или направете го тоа сами свадба И украси За Денот На Свети Патрикс На 17 Март, Валентин, Божиќ. Одлично за изработка на проекти. Оваа листа е Од Милитлвудшоп и овие дрвени форми на недовршени парчиња дрво се сечат со ласерски секач, а страните имаат малку затемнет раб поради сечењето на ласерскиот зрак. Ласерскиот зрак создава убава мазна завршена на страната на дрвената форма. Изработката и квалитетот на недовршените дрвени вртења се прекрасни. Недовршеното дрво може да биде толку разноврсно. Можете да го оставите природно или недовршено, дамка, нанесете миење, декупација, користете обоени моливи, шарпи или маркер, акварел, печат на неа, боја со акрилна боја, металик, бисерна завршница.

Основните својства

Додатоци на производот