135 Пиштол Резба Модели &засилувач; Рамелсон/Улман 2 Линија Карбид 16lpi Проверка Алатка САД

135 Пиштол Резба Модели &засилувач; Рамелсон/Улман 2 Линија Карбид 16lpi Проверка Алатка САД

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

2 Линија Карбид Проверка Алатка 135 Шаблони За Пиштол. Произведено во САД. Животински модели како што се елени, елен, лос, мечки, планински кози, пума и повеќе Модели На Птици и водни птици од плаша И фазан до патки, гуски и орли Дизајни за панели, орнаменти, транспаренти и свитоци Рамелсон/Улман 2 Линија 16лпи Алатка За Проверка.

Основните својства

Додатоци на производот