Меканиксити Џојстик Рачка Топ Топка Глава М6 Транспарентен/Жолт Лесен За Инсталирање За Аркадна Игра Дел

Меканиксити Џојстик Рачка Топ Топка Глава М6 Транспарентен/Жолт Лесен За Инсталирање За Аркадна Игра Дел

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

Главата на џојстикот е дел од машината за аркадни игри Чувствувајте се удобно и лесно за ракување. Рокер топката врвот рачка главно се користи во аркадни игра. Рачка за џојстик, е во големина од : 40мм/1,57-инчен диа,големина На конец М6. Лесен за инсталирање и замена, лесен и брз за употреба; површината на главата на рокерот е мазна и убава; Лесна. Чекори на инсталација : 1.Подгответе ја главата на џојстикот со соодветна големина; 2. Отстранете ја главата на џојстикот што треба да се замени; 3. Инсталиран на аркадната игра. Ве молиме Запомнете : ве Молиме изберете ја соодветната големина на главата на џојстикот, особено конецот за монтирање.

Основните својства

Додатоци на производот