Играчки За Џвакање кучиња Речиси Неуништливи Пискливи Играчки За Кучиња Издржливи Природни Гумени Играчки За Нега На Заби Отпорни На Залак За Кучиња За Кучиња Со С

Играчки За Џвакање кучиња Речиси Неуништливи Пискливи Играчки За Кучиња Издржливи Природни Гумени Играчки За Нега На Заби Отпорни

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

?€ПИСКЛИВ ИНТЕРАКТИВЕН q : уникатна форма реална текстура површина ,прави звуци за да привлече внимание,привлечно куче да џвака и игра,карактеристиката за издавање храна е примамлива ја буди љубопитноста и ловечкиот инстинкт на кучињата, поттикнувајќи здрава игра и задоволувајќи ги инстинктивните потреби, да го натерате вашето кученце да се движи и да ги промовира силните вилици на вашето куче ?●ПОДОБРЕТЕ ГО КОЕФИЦИЕНТОТ на ИНТЕЛИГЕНЦИЈА,НАМАЛЕТЕ ЈА АНКСИОЗНОСТА+ : редовното Играње играчка за џвакање може да го привлече вниманието на домашните миленици за да спречи оштетување на мебелот и облеката дома,да ја ослободи нивната досада и да ја ублажи вознемиреноста или фрустрацијата,може да му помогне на кучето да ја реши вознемиреноста од разделба, молар, досада, тежина , тренинг за гајби, подобрување на коефициентот на интелигенција!копање, лаење и многу повеќе!. ?●Смешни пискливи играчки за џвакање queecker, играчката за чкрипење на кучиња го зграпчува интересот на кучињата за вклучување во игри на донеси.Повеќе начини за играње со играчката за кучиња помагаат да се донесе пријатно искуство и љубовен семеен живот со домашно милениче. ?●ИСЧИСТЕТЕ ГИ ЗАБИТЕ и ОСВЕЖЕТЕ ГО ЗДИВОТ q : романот дизајнирани моларни испакнатини се цик-цак и распоредени хоризонтално и вертикално,што може темелно да ги исчисти сите заби на кучето и да ги отстрани сите видови остатоци од ориз,ефикасно заштитувајќи го здравјето на забите на кучето. (едноставно додадете малку паста за заби на нејзините странични дупки). ?●ПОГОДЕН ЗА РАЗНИ ТИПОВИ КУЧИЊА : Ширина на Врвот : 1,9/2,2 инчи/висина : 5,9 инчи / Ширина на Дното : 3,8 инчи, овој производ е погоден за мали,средни и големи кучиња од која било раса(вклучува жестоки кучиња).малите, средни кучиња имаат повисок квалитет и подолг живот.Пченка Куче Џвакање Играчки Молар Стап Јаже Играчка ТПР Тешки Интерактивни Куче Играчки Со Звук Стоматолошки Заби Орална Нега За Различни Видови Кучиња. ?€ПИСКЛИВ ИНТЕРАКТИВЕН q : уникатна форма реална текстура површина ,прави звуци за да привлече внимание,привлечно куче да џвака и игра,карактеристиката за издавање храна е примамлива ја буди љубопитноста и ловечкиот инстинкт на кучињата, поттикнувајќи здрава игра и задоволувајќи ги инстинктивните потреби, да го натерате вашето кученце да се движи и да ги промовира силните вилици на вашето куче. ?●ПОДОБРЕТЕ ГО КОЕФИЦИЕНТОТ на ИНТЕЛИГЕНЦИЈА,НАМАЛЕТЕ ЈА АНКСИОЗНОСТА+ : редовното Играње играчка за џвакање може да го привлече вниманието на домашните миленици за да спречи оштетување на мебелот и облеката дома,да ја ослободи нивната досада и да ја ублажи вознемиреноста или фрустрацијата,може да му помогне на кучето да ја реши вознемиреноста од разделба, молар, досада, тежина , тренинг за гајби, подобрување на коефициентот на интелигенција!копање, лаење и многу повеќе!. ?●Смешни пискливи играчки за џвакање queecker, играчката за чкрипење на кучиња го зграпчува интересот на кучињата за вклучување во игри на донеси.Повеќе начини за играње со играчката за кучиња помагаат да се донесе пријатно искуство и љубовен семеен живот со домашно милениче.

Основните својства

Додатоци на производот