Боси соништа Cozychic Classic Mickey Mouse Pet Jumper, Cream Cream/Cream/јаглерод

Боси соништа Cozychic Classic Mickey Mouse Pet Jumper, Cream Cream/Cream/јаглерод

Това е достапна
DEN 0.33
Количина на стоки:

Нашата ексклузивна колекција на Дизни : Ние сме спарени со Дизни за да создадеме симпатична, пријатна облека и за вас и за вашите миленици! Овој џемпер за кучиња има суптилна, но сепак привлечна силуета на Мики Маус Тоа е совршен подарок за ентузијастите на Дизни. Покажете ја вашата loveубов кон глувчето со овој плетен пуловер што ќе го задржи вашето кученце топло. Удобен џемпер за мали кучиња : Нашите џемпери за миленичиња ќе го задржат вашето кученце топло и привлечно во студените ноќи. Тие се совршена големина за малите кучиња како Јорки и пикапи. Овој џемпер е направен од 100% полиестер за крајна удобност. Вашето кученце ќе изгледа толку симпатично во овој дневник! Нарачајте го овој мал џемпер за кучиња денес! Вашето куче ќе ви се заблагодари. Отворање за поводник : Овој пулвер за кучиња Фаб има специјален отвор на врвот за леснотија на поводник. Кога вие и вашиот кученце одете, ќе можете да го задржите топол и безбеден со овој привлечен џемпер на Мики Маус. Со удобен пристап до поводник, овој џемпер за кучиња е одличен додаток за патувања. Купете го денес!. 2 Атрактивни бои : Постојат 2 достапни бои за избор. Можете да нарачате сив џемпер од јаглен со црна трим или крем џемпер со сива боја од јаглен. Горниот и дното на секој џемпер се темно шарени. Долниот центар на џемперот има везена глава на Мики Маус. Ова е моден класик!. Одлично за есен и зима : џемперот за кучиња на Мики Маус ќе го задржи вашето кученце за време на студените месеци на есен и зима. Вашето куче нема да се тресе или да се тресе надвор затоа што ќе биде убав и топол. Тој дури може да го носи во затворено за да остане прицврстен. Користете го како костум за кучиња за Ноќта на вештерките или дајте му на вашето кученце овој празничен подарок за Божиќ. Нашата ексклузивна колекција на Дизни : Ние сме спарени со Дизни за да создадеме симпатична, пријатна облека и за вас и за вашите миленици! Овој џемпер за кучиња има суптилна, но сепак привлечна силуета на Мики Маус. Тоа е совршен подарок за ентузијастите на Дизни. Покажете ја вашата loveубов кон глувчето со овој плетен пуловер што ќе го задржи вашето кученце топло. Удобен џемпер за мали кучиња : Нашите џемпери за миленичиња ќе го задржат вашето кученце топло и привлечно во студените ноќи. Тие се совршена големина за малите кучиња како Јорки и пикапи. Овој џемпер е направен од 100% полиестер за крајна удобност. Вашето кученце ќе изгледа толку симпатично во овој дневник! Нарачајте го овој мал џемпер за кучиња денес! Вашето куче ќе ви се заблагодари. Отворање за поводник : Овој пулвер за кучиња Фаб има специјален отвор на врвот за леснотија на поводник. Кога вие и вашиот кученце одете, ќе можете да го задржите топол и безбеден со овој привлечен џемпер на Мики Маус. Со удобен пристап до поводник, овој џемпер за кучиња е одличен додаток за патувања. Купете го денес!. 2 Атрактивни бои : Постојат 2 достапни бои за избор. Можете да нарачате сив џемпер од јаглен со црна трим или крем џемпер со сива боја од јаглен. Горниот и дното на секој џемпер се темно шарени. Долниот центар на џемперот има везена глава на Мики Маус. Ова е моден класик!. Одлично за есен и зима : џемперот за кучиња на Мики Маус ќе го задржи вашето кученце за време на студените месеци на есен и зима.

Основните својства

Додатоци на производот