Египетски бог Анубис Едно парче кучиња костум за домашно милениче облека со додатоци за миленичиња за кученце и мачка l

Египетски бог Анубис Едно парче кучиња костум за домашно милениче облека со додатоци за миленичиња за кученце и мачка l

Това е достапна
DEN 1563.20
Количина на стоки:

☺ Направено од здравствена крпа во Терилен ☺ избрани дише, лесни, меки и удобни ткаенини донесуваат утеха на вашето домашно милениче. ☺ За чистење, може да се измие со рака или да се измие машина, не бели, не впивајте долго време. ☺ Овој костум за миленичиња е достапен во најразлични големини, се препорачува да се однесува на табелата со големина за купување, тој е погоден за миленичиња со различни големини. ☺ Оваа облека за миленичиња не само што го прави вашето домашно милениче да изгледа помодерно и привлечно, туку и има заштитен ефект врз вашето домашно милениче. Има ефект на сончање на отворено, а исто така може да го спречи телото на вашето домашно милениче да не се извалка. Може да се користи во затворено. Спречете го опаѓање на косата за домашни миленици, многу практично. Носејќи го овој костум за миленичиња, вашето домашно милениче ќе има поголема стапка на поврат. ☺ Направено од здравствена крпа во Терилен. ☺ избрани дише, лесни, меки и удобни ткаенини донесуваат утеха на вашето домашно милениче. ☺ За чистење, може да се измие со рака или да се измие машина, не бели, не впивајте долго време. ☺ Овој костум за миленичиња е достапен во најразлични големини, се препорачува да се однесува на табелата со големина за купување, тој е погоден за миленичиња со различни големини.

Основните својства

Додатоци на производот