DLDER Куче Топки Играчки За Агресивни Џвакачи, Донесам Топки За Големи Кучиња Неуништливи, Издржливи Лебдечки Лесни Жив Топки За Големи&засилувач;Средни Кучиња Да До?

DLDER Куче Топки Играчки За Агресивни Џвакачи, Донесам Топки За Големи Кучиња Неуништливи, Издржливи Лебдечки Лесни Жив Топки За

Това е достапна
DEN 239.68
Количина на стоки:

Отпорен НА ЗАЛАК И БЕЗБЕДЕН : топката за кучиња ДЛДЕР е еден вид топка за отскокнување на кучиња изработена од нов материјал е-ТПУ преку високотехнолошка компресија на пареа Издржлив и мек, нема да им наштети на непцата и забите на кучето. Може да го исполни секојдневното енергично џвакање на средни и големи агресивни џвакачи. ПОЦВРСТО И ПООТПОРНО НА ЗАЛАК : топчиња за играчки за кучиња за големи кучиња агресивните џвакачи се тестирани од илјадници големи кучиња и агресивни џвакачи и добија добри критики и поддршка од клиентите. За разлика од повеќето "издржливи" кучешки топки, тие не се направени од тврди синтетички материјали како пластика или најлон, така што се потрајни и отпорни на залак. ДИЗАЈН НА 3Д ЧЕСТИЧКИ : површината на топчињата за големи кучиња е покриена со повеќето 3д подигнати честички, што му помага на кучето брзо да го земе кога игра, а исто така помага и во чистењето на усната шуплина на кучето. Тоа е добра интерактивна кучешка топка на отворено, вашето куче ќе биде лудо по тоа!. ЛЕСЕН и ЛЕБДЕЧКИ : Може да лебди на водата! Новиот материјал ЕТПУ ги прави топчињата за играчки за кучиња пловни, не толку обемни како другите гумени топчиња за кучиња и пластични топчиња за кучиња. Вашето куче може да го земе на вода и не е ограничено на копно. Идеален е за воден план!. ПРИМЕНЛИВ ТИП : кучешката топка е со дијаметар од 2,76 инчи и тежи само 0,14 килограми. Погоден за секојдневно џвакање и обука за играње на отворено на средни и големи кучиња. Ве молиме проверете дали големината на оваа топка за играчки за кучиња е поголема од устата на кучето и користете ја оваа кучешка топка под надзор за да избегнете миленичиња да голтаат кучешки топчиња за да предизвикаат задушување. Отпорен НА ЗАЛАК И БЕЗБЕДЕН : топката за кучиња ДЛДЕР е еден вид топка за отскокнување на кучиња изработена од нов материјал е-ТПУ преку високотехнолошка компресија на пареа. Издржлив и мек, нема да им наштети на непцата и забите на кучето. Може да го исполни секојдневното енергично џвакање на средни и големи агресивни џвакачи. ПОЦВРСТО И ПООТПОРНО НА ЗАЛАК : топчиња за играчки за кучиња за големи кучиња агресивните џвакачи се тестирани од илјадници големи кучиња и агресивни џвакачи и добија добри критики и поддршка од клиентите. За разлика од повеќето "издржливи" кучешки топки, тие не се направени од тврди синтетички материјали како пластика или најлон, така што се потрајни и отпорни на залак.

Основните својства

Додатоци на производот