Јака За Кучиња Со Плетенка Од Вистинска Кожа, Широка Црвена 1,6. Одговара На 19 -24 Големина На Вратот, Германски Овчар, Акита

Јака За Кучиња Со Плетенка Од Вистинска Кожа, Широка Црвена 1,6. Одговара На 19 -24 Големина На Вратот, Германски Овчар, Акита

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

Многу удобно и податливо Силен и издржлив. Карактеристики метални дупки и хардвер обложен со никел. Кратките досадни столпчиња и Брадата прават јаката да изгледа навистина остра. Исечени со дебела контрастна боја восочена нишка. Преголема мека кожа од велур обложена. Вкупна должина 27", 1,6 "широк, ќе одговара на 19" -24 " - ве молиме измерете го вратот на кучето пред да нарачате. 4 дупки за прилагодување. Многу удобно и податливо. Силен и издржлив. Карактеристики метални дупки и хардвер обложен со никел. Кратките досадни столпчиња и Брадата прават јаката да изгледа навистина остра. Исечени со дебела контрастна боја восочена нишка. Преголема мека кожа од велур обложена. Вкупна должина 27", 1,6 "широк, ќе одговара на 19" -24 " - ве молиме измерете го вратот на кучето пред да нарачате. 4 дупки за прилагодување. Удобноста исполнува висок квалитет и издржливост во оваа прекрасна јака за кучиња со плетенка од ДМЛ изработена од висококвалитетна вистинска кожа. Елегантни кратки досадни столпчиња и плетенка, мек велур поместен, зашиени околу дизајнот. Совршена јака за секојдневна употреба, направена да трае. Вкупна должина 27", 1,6 "широк, ќе одговара на 19" -24 " - ве молиме измерете го вратот на кучето за вклопување пред да нарачате.

Основните својства

Додатоци на производот