2 Пакети Миленичиња Мачка Куче Шамија, Триаголник Реверзибилни Куче Бандани, Секојдневниот Куче Шамија Лигавчиња за Машки &засилувач; Женски, Прилагодливи Куче Јак

2 Пакети Миленичиња Мачка Куче Шамија, Триаголник Реверзибилни Куче Бандани, Секојдневниот Куче Шамија Лигавчиња за Машки &засилувач;

Това е достапна
DEN 774.40
Количина на стоки:

Прилагодлива Големина : банданата за кучиња има димензии 53, 3х53, 3х76, 2 см/20, 9х20, 9х30 инчи и може да се преклопи повеќе пати за да одговара на обемот на вратот на вашето домашно милениче Квадратна шамија погодна за кучиња со средна до голема големина, исто така одговара за мачки, зајаци, заморчиња и растечки миленичиња. Ве молиме измерете ја димензијата на вратот на вашето домашно милениче пред да го купите и резервирајте простор за јазли (по можност не повеќе од 28 инчи). Шифон Предиво што дише : Различно од другите шалови за кучиња, ние користиме шифонско предиво за да направиме кучешка бандана за кучиња, која е лесна И дише, Универзална за секоја сезона, особено во жешкото лето, прави кучињата да се чувствуваат кул и удобно, меко, вашето домашно милениче сигурно нема да одбие да ги носи овие јаки за кучиња, па дури и нема да се чувствува како да се носи. Прилики за употреба : Покрај тоа што се користи како дневни лигавчиња, добар избор е и за забави со миленичиња, фотосесии, фестивали, свадби, годишнини, празници, родендени на кучиња, Нови години, Денот на Вљубените, Божиќ, Велигден, Денот на Благодарноста, Ноќта на Вештерките и други прилики. Функција На марамчиња : марамче за Кучиња променете го изгледот на вашето слатко милениче, носете различни бандани за мачки во различни прилики, може да биде поделикатно и шармантно во секоја пригода, секогаш различно. Носете шамија и вашето куче може да има различни стилови, како што се згодни кучиња, слатки кучиња, кул кучиња, џентлменски кучиња, женски кучиња итн. Гаранција по Продажбата : Уредните шевови и реалните отпечатоци ја прават оваа лигавче шамија убава, издржлива и персонализирана. Ветуваме 90 дена безусловно враќање на средствата, доколку има незадоволство, ве молиме не двоумете се да не контактирате за враќање или повторно испраќање! Затоа, бидете сигурни дека ќе купите! Со нетрпение ја очекуваме вашата посета. Прилагодлива Големина : банданата за кучиња има димензии 53, 3х53, 3х76, 2 см/20, 9х20, 9х30 инчи и може да се преклопи повеќе пати за да одговара на обемот на вратот на вашето домашно милениче. Квадратна шамија погодна за кучиња со средна до голема големина, исто така одговара за мачки, зајаци, заморчиња и растечки миленичиња. Ве молиме измерете ја димензијата на вратот на вашето домашно милениче пред да го купите и резервирајте простор за јазли (по можност не повеќе од 28 инчи). Шифон Предиво што дише : Различно од другите шалови за кучиња, ние користиме шифонско предиво за да направиме кучешка бандана за кучиња, која е лесна И дише, Универзална за секоја сезона, особено во жешкото лето, прави кучињата да се чувствуваат кул и удобно, меко, вашето домашно милениче сигурно нема да одбие да ги носи овие јаки за кучиња, па дури и нема да се чувствува како да се носи. Прилики за употреба : Покрај тоа што се користи како дневни лигавчиња, добар избор е и за забави со миленичиња, фотосесии, фестивали, свадби, годишнини, празници, родендени на кучиња, Нови години, Денот на Вљубените, Божиќ, Велигден, Денот на Благодарноста, Ноќта на Вештерките и други прилики. Функција На марамчиња : марамче за Кучиња променете го изгледот на вашето слатко милениче, носете различни бандани за мачки во различни прилики, може да биде поделикатно и шармантно во секоја пригода, секогаш различно.

Основните својства

Додатоци на производот