SCDZ мачка кревет мат Лист Форма Мека Куче Кревет Мат Гајба Рампа Машина Перат Душек Средно Мали

SCDZ мачка кревет мат Лист Форма Мека Куче Кревет Мат Гајба Рампа Машина Перат Душек Средно Мали

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

Лисјата се претвораат во пеперутки и паѓаат, носејќи топлина на малите животни и додавајќи прекрасен пејзаж во малиот дом Двострано и двобојно опционално, може да се користи заедно, памучна ткаенина што може да се пере, лесна за чистење. Позитивните и негативните нијанси на светлина ја покажуваат убавината на листот во различни периоди. Достапно од двете страни, намалувајќи ја фреквенцијата на чистење. Меко и меко полнење од полиестерски влакна, пријателска за кожата и мека измиена памучна ткаенина, што им овозможува на миленичињата да уживаат во удобно и стабилно време за спиење. Лисјата се претвораат во пеперутки и паѓаат, носејќи топлина на малите животни и додавајќи прекрасен пејзаж во малиот дом. Двострано и двобојно опционално, може да се користи заедно, памучна ткаенина што може да се пере, лесна за чистење. Позитивните и негативните нијанси на светлина ја покажуваат убавината на листот во различни периоди. Достапно од двете страни, намалувајќи ја фреквенцијата на чистење. Меко и меко полнење од полиестерски влакна, пријателска за кожата и мека измиена памучна ткаенина, што им овозможува на миленичињата да уживаат во удобно и стабилно време за спиење. Лисјата се претвораат во пеперутки и паѓаат, носејќи топлина на малите животни и додавајќи прекрасен пејзаж во малиот дом.

Основните својства

Додатоци на производот