Н/Кучешка Подлога За Кучиња Душек За Ладење На Кучиња Душек За Миленичиња Подлога За Мраз Душек За Миленичиња Кул Душек Кревет Мачки Чувајте Ладен Мраз Свила Ладењ?

Н/Кучешка Подлога За Кучиња Душек За Ладење На Кучиња Душек За Миленичиња Подлога За Мраз Душек За Миленичиња Кул Душек Кревет

Това е достапна
DEN 3200.00
Количина на стоки:

Еластично влакно : подлогата е изработена од еластично влакно во форма на прстен, кое има ефект на стружење на песочната прашина на стапалата Дебели и еластични, не ги повредуваат нозете . Линијата за прскање е густа и рамномерно зголемена. Флексибилноста на жичаниот прстен го ублажува заморот на миленичето. лесно за чистење : ВО РЕД е се додека го пукате со вода. Тој е еластичен, мек и стабилен и има силен стисок. Изберете здрави материјали Отфрлете ги отпадните материјали за да обликувате природна и здрава средина за раст за милениче што сака. Еластично влакно : подлогата е изработена од еластично влакно во форма на прстен, кое има ефект на стружење на песочната прашина на стапалата.Дебели и еластични, не ги повредуваат нозете . Линијата за прскање е густа и рамномерно зголемена. Флексибилноста на жичаниот прстен го ублажува заморот на миленичето.лесно за чистење : ВО РЕД е се додека го пукате со вода. Тој е еластичен, мек и стабилен и има силен стисок.Изберете здрави материјали Отфрлете ги отпадните материјали за да обликувате природна и здрава средина за раст за милениче што сака.Пакувањето вклучува : 1*Кревети За миленичиња, Ве Молиме Запомнете : 1 инч = 2,54 см 1 см = 0,39 инчи поради рачна мерка, големината може да има грешка од 1-2 см.

Основните својства

Додатоци на производот