Комплет Торби ЗА КАПЕЊЕ СО СОНЧЕВИ Мачки, СО 4 ПАРЧИЊА Чевли Против Гребење и 1 Пар Ракавици За Чешлање Миленичиња, Одвоен Дизајн Торба За Туширање Мачки За Мачиња И ?

Комплет Торби ЗА КАПЕЊЕ СО СОНЧЕВИ Мачки, СО 4 ПАРЧИЊА Чевли Против Гребење и 1 Пар Ракавици За Чешлање Миленичиња, Одвоен Дизајн Торба За Туширање

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

Пакетот вклучува 1 одвоена торба за капење мачки, 1 пар ракавици за чешлање миленичиња и 4 парчиња чевли против гребење Добра комбинација за чешлање или капење на мачки.Едно купување ќе ја задоволи вашата потреба. ТОРБА ЗА КАПЕЊЕ МАЧКИ : торбата за капење за мачки е со одвоен дизајн, така што одговара за мачиња,средни и големи мачки до 20 килограми. Исто така, со дизајн од 3 слоја, оваа торба за чешлање мачки е висока густина и издржлива. Ноктите на мачките нема лесно да ја поминат мрежата, така што тоа нема да ги повреди нивните нокти и исто така нема да ве изгребе. ЧЕВЛИ ПРОТИВ ГРЕБЕЊЕ НА МАЧКИ : чевлите за мачки се со дизајн со отворена уста, погодни за повеќето мачки и многу лесно се ставаат. Со магична налепница, можете да ги заклучите нозете многу погодно. Нема да се грижите дали ќе добиете гребење кога го чистите хранењето, кастрењето на ноктите, ушите или очите. РАКАВИЦИ за ЧЕШЛАЊЕ МИЛЕНИЧИЊА : ние го надградуваме материјалот на ракавиците за чешлање миленичиња со премиум силикон, тие сега се чувствуваат помеки, воопшто не се вкочанети. Големината е 13х36см, погодна за повеќето раце, мажи или жени, нема проблем. Исто така, дизајнот на четката лесно може да го отстрани опаѓањето на косата додека се капе мачката.

Основните својства

Додатоци на производот