Кавамус Прилагодлива Претходно врзана машна за Мали Момчиња Елегантни Слатки Машнички За Кучиња Мачки Миленичиња

Кавамус Прилагодлива Претходно врзана машна за Мали Момчиња Елегантни Слатки Машнички За Кучиња Мачки Миленичиња

Това е достапна
DEN 3.00
Количина на стоки:

Полиестер Прилагодливо затворање. Претходно врзани и Прилагодливи. Изработен од висококвалитетен полиестер. Големина : Прибл. 2" х 4 " инчи(5 х 10 см); за големината на вратот( Прилагодлива) : 7 - 18,5 инчи (17-42, 5 см). Совршен за Мали Деца , Момчиња, Кучиња, Мачки, Миленичиња. Илјадници дизајни достапни, посетете ја нашата продавница. Прилагодлива Претходно врзана машна за Мали Момчиња ( Шема На Цвеќиња Од Камилица Од Камилица) Елегантни Слатки Машнички за Кучиња Мачки Миленичиња.

Основните својства

Додатоци на производот