КВИНИ Куче МАЈКА МОМЧЕ Писмо Печатење Дуксер Дуксер Мачка Кутре Кошула Облека За Мали Кучиња Маче Маче Маче Мултиколирана М

КВИНИ Куче МАЈКА МОМЧЕ Писмо Печатење Дуксер Дуксер Мачка Кутре Кошула Облека За Мали Кучиња Маче Маче Маче Мултиколирана М

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

Карактеристики : дуксер со качулка за миленичиња, дизајн на печатење букви, врат на екипажот, еластични манжетни и отворање облека, основен, но стилски изглед Нашите дуксери за миленичиња се направени од полиестер, топли, удобни за допирање и носење, помагајќи да го одржите вашето куче топло и да уживате во ладни активности на отворено. Погоден за носење дали, викенд, одмор, свадба, забава, Ноќта на Вештерките, Божиќ и други празници. Дуксерите за миленичиња би биле убави и специјални подароци за Божиќ или други празници за вашите пријатели, семејство, соседи, соработници итн. Ве молиме љубезно проверете ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ во описот на Производот подолу пред да нарачате. Табела со големини(во инчи) : ХС : Должина На Грбот : 7.2," С : Должина На Грбот : 9.2", М : Должина На Грбот : 11.3," Л : Должина На Грбот : 13.5," XL : Назад должина : 15.7," вратот : 15," Биста : 19.

Основните својства

Додатоци на производот