Производител на кафе Мат за производител на кафе Keurig, лизгачи на апарати за кујнски уреди, лизгач на кафе за бројач, заштитник за заштитник, додатоци за производите?

Производител на кафе Мат за производител на кафе Keurig, лизгачи на апарати за кујнски уреди, лизгач на кафе за бројач, заштитник за заштитник,

Това е достапна
DEN 2640.00
Количина на стоки:

Ако сте уморни од кревање и движење на вашиот производител на кафе или друг мал апарат за кујна, нашиот лизгач за апарати ќе биде вашето совршено решение! Прилагоден дизајн за производителот на кафе Keurig!. Материјал : ткаенина со двослојни (гума + ткаенина што не се лизга) која има и функции против лизгање и движење. Гума страна : Страната во контакт со производителот на кафе, која цврсто ја фаќа машината и ја обезбедува стабилноста. Страна од ткаенина што не се лизга : помалку триење лесно да се движи. 【Производител на кафе со големина на мат】 l*w 15,3 x5.1 инчи, Мат со кафе машина е специјално дизајниран за Keurig K-Slim Service K-Cup Pod Cafe Caper, совршено одговара на основата на производителот на кафе, не ви треба да го скрати. 【Материјал】 лизгач на апаратот усвојува ткаенина со двојно слој (гума + не-лизгачка ткаенина) која има и функции против лизгање и движење, од страната во контакт со производителот на кафе е направена од гума, која цврсто ја сфаќа машината и ја обезбедува стабилноста; Другата страна користи лизгава ткаенина со помалку триење за да се движи лесно и без напор. 【Слајд за заштита на кафе -производител на кафе】 Слајдер за кафе за бројач ќе помогне лесно да го преместите производителот на кафе, исто така, да ги заштити вашите countertops подалеку од нула. Тоа е пофлексибилно и попрактично од рачното лизгачко послужавник за производителот на кафе, суштински додатоци за производители на кафе за вашата кујна за работа во кујната . 【Лизгачкиот мат за производителот на кафе Keurig】 Во споредба со фиоките за лизгање на рачни апарати, овој апарат за движење на уредот за производство на кафе Keurig Cafe е пофлексибилен и попрактичен. Можете да ги ротирате и поставите вашите уреди во која било насока според вашите потреби. 【100% без ризик Купете ја другата страна користи лизгава ткаенина со помалку триење за да се движи лесно и без напор.

Основните својства

Додатоци на производот