Држечи на прстени за салфетки Doitool за табели, 2 парчиња салфетки прстени на салфетки, цвеќиња од пчели, форма на цинк легура за трпезариска маса

Држечи на прстени за салфетки Doitool за табели, 2 парчиња салфетки прстени на салфетки, цвеќиња од пчели, форма на цинк легура за трпезариска

Това е достапна
DEN 2.67
Количина на стоки:

Се одликува со цвет со дизајн на облик на пчела, креативно и роман Одлично за вашиот невестински туш, свадба, Божиќна забава Елегантна вечера со пенливо треперење. Прекрасен избор за подароци за пријатели, семејство, соработници, итн. Направен од врвен материјал за трајна и практична употреба. Прстените се доста разноврсни и можат да работат во обични или формални ситуации. Се одликува со цвет со дизајн на облик на пчела, креативно и роман. Одлично за вашиот невестински туш, свадба, Божиќна забава Елегантна вечера со пенливо треперење. Прекрасен избор за подароци за пријатели, семејство, соработници, итн. Направен од врвен материјал за трајна и практична употреба. Прстените се доста разноврсни и можат да работат во обични или формални ситуации. Опис Овие креативни прстени со салфетка се карактеризираат со цвет со дизајн на облик на пчели. Без разлика за вашата зимска маса, ниту вашата вечера, овие креативни прстени за салфетка се совршени за сезоната. Одлично за вашиот невестински туш, свадба, Божиќна забава Елегантна вечера со пенливо блинг.- Карактеристики Цвет со дизајн на облик на пчела, креативно и роман. За пријатели, семејство, соработници, итн., вклучувајќи 2 x прстени со салфетки.

Основните својства

Додатоци на производот