Кујна за кујни за одвод на LSJZZ, кујна, домашен креативен лебед ротирачки стаклен чаша, мултифункционална полица за складирање на вода, М, М.

Кујна за кујни за одвод на LSJZZ, кујна, домашен креативен лебед ротирачки стаклен чаша, мултифункционална полица за складирање на вода, М,

Това е достапна
DEN 0.33
Количина на стоки:

Лесна за организирање кујна : решетката за одвод на чаша може да се користи за да висат 6 чисти чаши, чаши и шишиња со вода во вашата кујна Тоа е добар помошник за семејна организација. Неговата рачка е изработена од буково дрво, кое е убаво и лесно за ракување. Дното што не се лизга може да се постави на countertops или кабинети за да го одржите вашиот дом уреден. Хуманизиран дизајн : Постои тава за одвод на дното на овој држач за чаша за да ја собере водата во измиената чаша и да се спречи табелата да се меша. На горниот дел од секоја кука има силиконски мек капак за да спречите оштетување на вашата чаша. Мултифункционално : Може да се користи како решетка за сушење за држачи за чаши, чаши, чаши, чаши за вода и контејнери. Во исто време, држачот на чашата може да се прикаже и на шанкот или да се користи на масата за време на оброците, а исто така може да се користи за складирање во кабинетот. Тој е многу погоден за канцеларии во ресторани, свадбени сали, кафе и чај. Безбедно складирање : Ставете ги чашите заедно на полицата за да заштедите простор. Може да игра фиксна и заштитна улога за да се спречи случајно паѓање и кршење на чашата. Помошник во кујната : Како најдобар подарок, можете да му го дадете на вашата сопруга или пријател, украсете ја кујната и дневната соба, да нарачаме веднаш, ние сме посветени да обезбедиме 100% задоволителна услуга на нашите клиенти. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не. Лесна за организирање кујна : решетката за одвод на чаша може да се користи за да висат 6 чисти чаши, чаши и шишиња со вода во вашата кујна. Тоа е добар помошник за семејна организација. Неговата рачка е изработена од буково дрво, кое е убаво и лесно за ракување. Дното што не се лизга може да се постави на countertops или кабинети за да го одржите вашиот дом уреден. Хуманизиран дизајн : Постои тава за одвод на дното на овој држач за чаша за да ја собере водата во измиената чаша и да се спречи табелата да се меша.

Основните својства

Додатоци на производот