Организатор на кујнски зачини за зачини Kes Spice Rack 24 инчи за сезонски организатор алуминиумски држач за зачини wallидови монтирање на црна 2 пакет, KSR401S60-BK-P2

Организатор на кујнски зачини за зачини Kes Spice Rack 24 инчи за сезонски организатор алуминиумски држач за зачини wallидови монтирање

Това е достапна
DEN 648.00
Количина на стоки:

Метал Rustproof : За разлика од другите слаби лавици за зачини на пазарот (претежно направени од железна жица), нашиот организатор на зачини е направен од висококвалитетен алуминиум, супер здрав и траен. Анодизирана, матна завршна површина од црн песок, отпорен на 'рѓа и отпорна на корозија. Погодно за влажни околини како што се кујна, бања и тоалетот. Завртки се направени од не'рѓосувачки челик, анти-кавга. Голем простор : 23,6 "(L) x 2,87" (W) x 2. Компактна решетка за големина, но сепак обезбедува огромен простор за складирање. Се одликува со оградување преку решетката за да ги задржи предметите и да ги спречи да паднат. Тој е дизајниран за современи куќи и современи хотели да висат и организираат вашиот зачин, мирудии и многу други предмети за домаќинството во ред. Мулти-намена : Монтажа на wallидот на кујната, бањата, над шпоретот или местото на countertop. Користете го ова на Чувајте мало шише со лосион, есенцијални масла, најважни бањи, навлажнувачи, мали занаетчиски тегли или што било друго што сакате да го прикажете! : wallид зачини решетки x 2, хардверски пакет (за монтирање на wallидови) x 2, инструкција за инсталација x 1. сите завртки доаѓаат со декоративни капачиња. Rustproof : За разлика од другите слаби лавици за зачини на пазарот (претежно направени од железна жица), наши Организаторот на зачин е направен од висококвалитетен алуминиум, супер здрав и издржлив. Анодизирана, матна завршна површина од црн песок, отпорен на 'рѓа и отпорна на корозија. Погодно за влажни околини како што се кујна, бања и тоалетот. Завртки се направени од не'рѓосувачки челик, анти-кавга. Голем простор : 23,6 "(L) x 2,87" (W) x 2. Компактна решетка за големина, но сепак обезбедува огромен простор за складирање.

Основните својства

Додатоци на производот