Универзален контролер wallиден монтиран штанд: Мултифункционален држач за контролори на контролорот wallиден штанд полица, контролор на wallидот со закачалка со слушал

Универзален контролер wallиден монтиран штанд: Мултифункционален држач за контролори на контролорот wallиден штанд полица, контролор на

Това е достапна
DEN 271.84
Количина на стоки:

Mountидот на wallидот на контролорот】 Нашиот контролер wallид монтирање доаѓа со вградена закачалка за слушалки, овозможувајќи ви уредно да ги чувате слушалките кога не сте во употреба Чувајте го вашиот простор за игри без неред и слушалката на раката со овој удобен и практичен додаток. 【Трајлив материјал】 Изработен од висококвалитетни материјали за ABS, нашето контролорно wallид монтирање е изградено за да трае. Цврстата заграда и трајната закачалка можат да ја поддржат тежината на вашиот контролер и слушалките без да се свиткуваат или кршат. 【Лесна инсталација】 Нашиот контролер wallид монтирање доаѓа со сите потребни хардвер и упатства за брза и лесна инсталација. Монтирани на wallидот со вклучени завртки, едноставно поставете ја држачот на wallидот и прилепете во контролорот и слушалките за безбедно вклопување. 【Заштедете простор】 Контролерот wallид монтирање е совршено решение за одржување на вашите додатоци PS5 организирани и на дофат. Ослободете вредно работно место или простор за полици со безбедно монтирање на контролорот и слушалките на идот. 【Широка апликација】 Оваа мулти-функција на држач за контролори на слушалките на standидот на држачот е погодна за сите типови контролори на игри, вклучувајќи PS5, PS4, Xbox и многу повеќе. Исто така е компатибилен со повеќето слушалки за игри, што го прави разноврсен додаток за секој гејмер. Универзален контролер wallиден монтиран штанд : Мултифункционален држач за контролори на контролорот standиден штанд полица, монтирање на wallидот на контролорот со закачалка за слушалки компатибилно со повеќето контролори (PS5/PS4/XSX/Xbox One) Карактеристики : Нашиот контролер wallиден монтажа изработен од челик со голема јачина кој е направен од челик со голема јачина кој е изработен од челик со голема јачина кој е направен од челик со голема јачина кој е изработен од челик со голема јачина кој е направен од челик со голема јачина кој е направен од челик со голема јачина кој е направен од челик со голема јачина кој е направен од челик со голема јачина кој е направен од челик со голема јачина кој е направен од челик со голема јачина што е силно и тешко да се наведнува, треба само да користите шрафцигер за да го поправите.

Основните својства

Додатоци на производот