OyiHfvs Slouchy Beanie Cappe Cap, лесен сатен хауб, пријатна, ноќна капачиња за глава, обична капа за спиење

OyiHfvs Slouchy Beanie Cappe Cap, лесен сатен хауб, пријатна, ноќна капачиња за глава, обична капа за спиење

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

95% полиестер, 5% спандекс сатенска крпа Премиум материјал : Капакот за спиење на Beanie е изработено од два вида ткаенини, поставата е сатен од 95% полиестер + 5% спандекс, а надворешниот слој е ткаенина за имитација на памук. Мека, дише, без да биде тесна и не лизга. Пријателски за кожата : Нежната сатенска постава може да го намали носењето на косата, донесувајќи го најудобното искуство кај носителот. Скриен дизајн на еластичен опсег : The Nightcap има еластичен опсег, без да биде тесен и не лизга. Дизајнот со двослоен може целосно да ја покрие главата, што може да се носи дома или надвор. Повод : Погоден за повеќето типови на коса : Кадрава, природна, летачка, права коса. Совршено за спиење, готвење, работа, одење, возење велосипед, патување, виси околу или дневно собрание. Испорака (Ве молиме Забележете : Ова се однесува само на нарачките што ги испраќа трговецот.) : Не се грижи за испораката премногу доцна. На нашиот стандард експрес треба само околу 16 дена на пратката. Slouchy Beanie Cap за спиење, лесен сатен за сатен, пријатна, ноќна капачиња за глава на главата, обична капа за дами спиење за заштита на косата 1. Еластично затворање за лесно вклопување, дајте му на носителот удобен сон.Сефот сатен ја одржува вашата коса свежа, мазната коса ќе биде добро заштитена и зачувана од суво. Подароци за затоплување на срцето : Идеален подарок за баба, мајка, девојка, пријател за роденден, забава, Божиќ, Денот на благодарноста, итн.Елегант : Можете да изберете класични основни или стилски печатени капачиња како додатоци за уникатен изглед.

Основните својства

Додатоци на производот