ARRД ХХ Ултра Јасен Спреј За Дезодоранси Против Потење, Ултра Свеж 6 мл

ARRД ХХ Ултра Јасен Спреј За Дезодоранси Против Потење, Ултра Свеж 6 мл

Това е достапна
DEN 479.84
Количина на стоки:

Ултра Свежо Ултра Чист Аеросол. Максимална Заштита На Силата. Ултра Чист Аеросол. Максимална Заштита На Силата. Работете напорно без грижа. Добијте максимална јачина заштита од влажност и мириси. Оваа ултра Јасна формула е докажана ефикасна дури и за време на многу активни денови, додека чистиот, свеж цитрус и цветниот мирис ви помага да се чувствувате најдобро.

Основните својства

Додатоци на производот