Брзина Стап Дезодоранси Свежи 1.8 мл

Брзина Стап Дезодоранси Свежи 1.8 мл

Това е достапна
DEN 3.00
Количина на стоки:

24-часовна формула за борба против мирисот Совршен за сите типови кожа. Моќен јасен дезодоранс. Земја на потекло е Сад. 24-часовна формула за борба против мирисот. Совршен за сите типови кожа. Моќен јасен дезодоранс. Земја на потекло е Сад. Брзина Стап Дезодоранси Свежи 1.8 мл ( Пакувања од 6).

Основните својства

Додатоци на производот