Лаванда рака &засилувач; Нога Терапија Сузи Е Лаванда 2 Мл Течност

Лаванда рака &засилувач; Нога Терапија Сузи Е Лаванда 2 Мл Течност

Това е достапна
DEN 217.60
Количина на стоки:

Лавандата на сузи Формулиран специјално за сува кожа, овој концентриран крем Од Лаванда го забрзува и промовира заздравувањето за болни, дехидрирани и уморни раце и нозе со помош на моќни и биоактивни витамини Ц, Е.Помага при циркулација.

Основните својства

Додатоци на производот