Сотица Традиционални Игли Цевки Комплет, Нова Револуција Комплет Професионални Шминка Во Собата 100 парчиња Мешани Круг Лагер/Шејдер Магнум и 3 парчиња Алуминиум Ко

Сотица Традиционални Игли Цевки Комплет, Нова Револуција Комплет Професионални Шминка Во Собата 100 парчиња Мешани Круг Лагер/Шејдер

Това е достапна
DEN 0.67
Количина на стоки:

?ДИСПЛЕЈ НА ПАКЕТОТ-пакетот вклучува 100 парчиња совети за еднократна употреба, Мешани совети Поставени по кутија Секој совет кутија СО 3 RL, 5 RL, 7 RL, 9 RL, 5 RS, 7 RS, 9 RS,5 M1,7 M1, 9 M1(0,35 mm). 5 парчиња секоја големина. Секој совет е само за еднократна употреба. ?СОВЕТИ И КОСТЕЦ - овој пакет вклучува тркалезна Лагер(РЛ) 1Р,3Р,5Р,7Р,9Р,11Р,13Р,15Р,18Р; Рамен(Магнум) 5М1,7М1,9М1,11М1,13М1,15М1,17м1; Дијамант(ДТ) 3ДТ,5ДТ,8ДТ,11ДТ,14ДТ,18ДТ и 3 парчиња 22мм Костец со задното стебло. 3 Боја : Црна Црвена Жолта. Нелизгачки, високо полиран, со мала тежина, свиткани професионални рачки за рачка. ?ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ - сите совети се изработени од нерѓосувачки челик 316 и чисто лемење за оптимална контрола и резултати. Одликувајќи се со материјал со висока јачина и професионално одделение. Висок квалитет 304 нерѓосувачки челик млазници совети, алуминиумска легура зафат. ?ШИРОКО СТИЛОВИ-Избрани совети со стандардна должина и одговараат на сите совети и цевки комбо, комплетен комплет, Различна големина на совети ги задоволуваат вашите различни потреби за работа, многу погодни за професионални уметници и почетници. ?НАЈДОБАР ДИЗАЈН-Внимателно дизајниран, Стандардна големина. Нерѓосувачки костец и совети со стандардна млазница се погодни за сите видови на релативна серпентина машина ,лесен за употреба .

Основните својства

Додатоци на производот