100 ПАРЧИЊА Црно Флексибилно Микроблејдинг у форма 18у Игли ЗА Веѓи со Дијаметар од 0,20 Мм 3Д Вез за Тетоважа Рачни Мастила За Тетоважа За Еднократна Употреба Безбедни

100 ПАРЧИЊА Црно Флексибилно Микроблејдинг у форма 18у Игли ЗА Веѓи со Дијаметар од 0,20 Мм 3Д Вез за Тетоважа Рачни Мастила За Тетоважа

Това е достапна
DEN 319.84
Количина на стоки:

Дијаметар на игли : 0,20 мм Одговараат на рачното пенкало за тетовирање, работат за полу-Постојана шминка веѓи линија. Достапна Големина : 15 U 16 U 18 U. стерилизирани спакувани поединечно. Само за еднократна употреба. Материјал : нерѓосувачки челик. 1 : Индивидуално спакувано, само за еднократна употреба; 2 : Одговараат на рачното пенкало за тетовирање ; 3 : Сечилото е изработено од нерѓосувачки челик од медицинско одделение; 4 : Супериорен квалитет и е Во согласност со меѓународната козметологија и медицинските барања; 5 : Иглите се остри и еластични, ја прават линијата на веѓите убава. Пакет Вклучувајќи : 100pcsx U18 Форма Микроблејдинг Игли.

Основните својства

Додатоци на производот