Ка-бар не'рѓосувачки челик оригинален нож за сите намени

Ка-бар не'рѓосувачки челик оригинален нож за сите намени

Това е достапна
DEN 1588.80
Количина на стоки:

Преносна вилушка, нож и лажица со најлон -носење кутија е дизајнирана за во движење или на отворено јадење Затворени 3 3/4 инчи и 7 инчи кога се отвори. Рачка материјал - не'рѓосувачки челик. Само фрлете во ранец или кутија за ракавици. Вилушка, нож и лажица : одлично за јадење или отворено јадење. Парчиња се лизгаат и се враќаат заедно.420 J2 не'рѓосувачки челик. Блејд Должина : 3 "; Отворена должина : 6-5/8" .Прет за подарок или лична одбрана Нож. Вилушка, нож и лажица : одлично за јадење или јадење на отворено. Парчињата се лизгаат и заедно заедно. 420 J2 не'рѓосувачки челик. Должина на сечилото : 3 "; отворена должина : 6-5/8". Одлично за нож за подароци или лична одбрана. Без разлика дали барате ефтин подарок на младоженецот, порибници за порибување за оние близу и драги, или нож за лична одбрана за да го заштитите пријател или член на семејството, овој целосно гарантиран нож од не'рѓосувачки челик ќе ви служи добро. Оригиналниот нож на хобо Кабар вклучува вилушка, нож и лажица со најлон за носење. Овој прибор за прибор е совршен за јадење или на отворено. Сите три прибор се лизгаат и се враќаат заедно за комплет за јадење се-во-еден. Изработено е од не'рѓосувачки челик 420 J2.

Основните својства

Додатоци на производот