Широка Сончева капа од тиррина за мажи, преклоплива риболов капа, капа со дише -мрежа и џемпери, пешачење за кампување за риболов

Широка Сончева капа од тиррина за мажи, преклоплива риболов капа, капа со дише -мрежа и џемпери, пешачење за кампување за риболов

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

Мрежа Затворање на влечење. Широкиот гребен обезбедува целосна заштита за лицето, вратот и ушите од штетните зраци. [Удобност за дишење]- Дизајнот за дишење на решетки го одржува воздухот што тече и продолжува да вентилации, а визирот што може да се дише ја одржува главата ладна и суво во секое време. Вградениот дизајн на џемпери може ефикасно да го спречи топлото време, потта да тече во очите, да ја блокира линијата на видот и да ве натера да се чувствувате ладно и удобно во секое време. [Наменето за на отворено]- Со широк оброк, мрежа за виткање пот и џемпери, оваа капа ви дава целосна заштита од сонце кога вежбате на отворено. Совршен за базени, плажи, риболов, пешачење, излети, кампување, сафари и други активности на отворено. [Еден најмногу се вклопува]- Нашата машка капа има обем на главата од 23,5 инчи и ширина на гребенот од 3,5 инчи. Удобната шема на бои, заедно со одличниот материјал, ја прави оваа капа одличен подарок за пријателите и семејството. Тоа е најдобриот избор за подароци за родендени, Ден на таткото, годишнини од свадбата и други празници. Исто така, одлични идеи за подароци за ден на татковци. [Висок квалитет]-Направен од висококвалитетен полиестерски материјал, тој е дише, брзо сушење, водоотпорен, удобен и не затнат. Покрај тоа, тоа е лесен во тежина и лесен за носење. Кога не сакате да носите капа и сакате да ги ослободите рацете, можете да ја преклопите капа и да ја спакувате, да ја ставите во торбата и повторно да ја отворите за да ја вратите оригиналната форма. Машина за перење. Затворање на влечење. Широкиот гребен обезбедува целосна заштита за лицето, вратот и ушите од штетните зраци. [Удобност за дишење]- Дизајнот за дишење на решетки го одржува воздухот што тече и продолжува да вентилации, а визирот што може да се дише ја одржува главата ладна и суво во секое време. Вградениот дизајн на џемпери може ефикасно да го спречи топлото време, потта да тече во очите, да ја блокира линијата на видот и да ве натера да се чувствувате ладно и удобно во секое време. [Наменето за на отворено]- Со широк оброк, мрежа за виткање пот и џемпери, оваа капа ви дава целосна заштита од сонце кога вежбате на отворено.

Основните својства

Додатоци на производот