Tecageaon Преносни Преклопни Миленичиња Playpen Вежба Пенкало Одгледувачница+ Слободен Торбичка За Носење Затворен Надворешен Водоотпорен Отстранлив Капак За Сенка

Tecageaon Преносни Преклопни Миленичиња Playpen Вежба Пенкало Одгледувачница+ Слободен Торбичка За Носење Затворен Надворешен

Това е достапна
DEN 3.00
Количина на стоки:

1Димензии На Игралиште за кученца : 28,7 "(Дијаметар) х 16 " (Висина); Ве Молиме Измерете ги Вашите Миленици пред купувањето. Сите димензии се мерат рачно, ве молиме дозволете отстапување од 1 инч.Издржлив и Простран : оваа игралиште за кучиња е изработена од висококвалитетен материјал обложен Со Оксфорд. Многу лесен, но екстра силен. Просторен дизајн со 8 Панели со заштитени шевови и армирани агли. Пространа внатрешност му дава на вашето домашно милениче соба за играње. вклучуваше Бесплатна Торбичка за Носење.Долниот материјал е висококвалитетен анти-брчки 600д оксфорд,нема повеќе "влажна несреќа", нема повеќе протекување на подот, го прави вашето домашно милениче поудобно.Практично : Потребни се само неколку секунди За Да Се Отвори Од Преклопен. Не е потребно собрание. Одлично е за во затворени простории, на отворено, патување, кампување и многу повеќе!.Удобно : и горниот капак и влезната врата имаат патенти. Врвот е половина мрежа и обезбедува засенчување од сонцето, така што вашите миленици можат да играат удобно.КУПЕТЕ СО ДОВЕРБА го добивме грбот со 100% гаранција за задоволство. Допрете до нас во случај на какви било проблеми со додатоците за чешлање на вашето домашно милениче и ќе направиме се што можеме за да го направиме правилно. Кликнете на "Додај Во Кошничка" сега и добијте го вашиот комплет целосно без ризик!.

Основните својства

Додатоци на производот