Хаписо Керамички Подигнати Чинии За Мачки, Навалени Покачени Чинии За Кучиња За Мачки, Порцелански Сад За Хранење Миленичиња Со Широка Уста

Хаписо Керамички Подигнати Чинии За Мачки, Навалени Покачени Чинии За Кучиња За Мачки, Порцелански Сад За Хранење Миленичиња Со Широка Уста

Това е достапна
DEN 940.80
Количина на стоки:

Здрава керамика, избегнувајте црна брада, нашите чинии за миленичиња се направени од висококвалитетна порцеланска глина испукана на висока температура Порцеланот е тесен и тврд,нетоксичен безопасен,без мирис,корисен е за здравјето на домашните миленици. Широката уста е дизајнирана да одговара на линијата на лицето на миленичето, правејќи го јадењето попријатно, дизајнот на површината на садот за миленичиња е низок напред и високо одзади за да ја направи храната за миленичиња природно да се собира без да се троши секое зрно храна. Мазна застаклена површина, лесна за чистење, мала кучешка керамичка чинија, глазурата е нежна и мазна, удобна на допир, не крие нечистотија, лесно се мие, веднаш се чисти. Нашите керамички чинии за миленичиња се елегантни по форма, не се лизгаат и отпорни на гребење,со стабилна основа за да се спречи превртување, ширината на садот е околу 16 см(6,3 инчи), а висината на садот е околу 12,6 см (5 инчи), голем капацитет на керамички чинии за кучиња за мачки е околу 500 мл, можете да го користите за да држите закуска, храна и вода за нив. Заоблената површина на садот не е лесно да се сокријат остатоците од храна. Дизајнот на високата нога е постабилен. Дизајнот на површината на садот е низок напред и високо одзади за да се направи храната за домашни миленици природно да се собира без да се троши секое зрно храна.

Основните својства

Додатоци на производот