Голф Спортски Кревети За Мачки За Мачки Во Затворен Простор Симпатична Куќа За Миленичиња Преклопен Кревет За Мачки На Отворено Кучиња

Голф Спортски Кревети За Мачки За Мачки Во Затворен Простор Симпатична Куќа За Миленичиња Преклопен Кревет За Мачки На Отворено Кучиња

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено. Материјал : Изработен Од Оксфордска ткаенина, мек и удобен, многу издржлив. Дизајн : Едноставен и класичен дизајн, со мека ткаенина внатре, многу топло, држете го вашето домашно милениче подалеку од студ, може да спие на густата и мека внатрешна подлога, да доживее голема удобност. Големина : големина на куќа За Миленичиња : 13, 8х13, 8х11, 8 инчи, дизајн на преклопување, можете да го промените обликот на куќата за миленичиња според вашите потреби. Прилика : стилскиот кревет за мачки е совршен за дневната соба, дворот, хотелот итн., така што вашето домашно милениче може да се одмори во секое време. Можете исто така да го дадете на вашето семејство и пријатели како подарок. Услуга по продажбата : ние сме посветени на обезбедување совршена услуга. Ако имате какви било прашања по добивањето на производот, слободно контактирајте не, нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. Удобната куќа за миленичиња им овозможува на вашите миленици да имаат пријатно време за одмор. Со висококвалитетни материјали, широк спектар на бои и индивидуални графички дизајни, нема да зажалите за вашиот избор.

Основните својства

Додатоци на производот