Штала единаесет големи дрвени зајаци гнездо зајаче куќа и скривања на мало животно игра криво колиба за затворен возрасен зајак заморчиња за заморчиња за свињи од

Штала единаесет големи дрвени зајаци гнездо зајаче куќа и скривања на мало животно игра криво колиба за затворен возрасен зајак

Това е достапна
DEN 432.00
Количина на стоки:

Доволно простор за вашето домашно милениче - зајачко гнездо е долг 12,4 инчи, широк 8,07 инчи, високи 7,48 инчи (Arch : 945 H инч), а гнездото на зајакот може лесно да се постави во повеќето мали кафези на животни. Природно дрво кревет, тој е структурно силен и може да се премести по желба. Дрво гнездо - Ова гнездо на зајаци е направено од 100% сите природни материјали се појавуваат во овој забавен додаток за време на игра, додека го задоволуваат природниот инстинкт на вашето домашно милениче за да се разгори, истражуваат и гнездат. Ова е неизбежно за вашето домашно милениче да копа или пасе. Ве молиме, доведете до грижа за вашето домашно милениче и спречете го повредата на стапалото. Заштитете ги шепите на зајаци од кафези од жица - колибата ги штити чувствителните канџи на вашата мачка од дното на кафезот на жицата, додека тие влеваат. Играчката за криење на зајакот може да обезбеди поголем интерес за вашето домашно милениче и можете да ги користите како центар за активности за миленичиња. Мелење канџи и заби за чинчила : Растечките миленици сакаат мебел за џвакање, тепих и во основа сè што можат да ги добијат забите. Оваа куќа без дрвена куќа содржи многу влакна, е одлична за носење на заби, спречување на заболување. Топло прашување-Гнездото на правоаголникот треба да се собра со употреба на шрафцигер. Доволно простор за вашето домашно милениче - зајачко гнездо е долг 12,4 инчи, широк 8,07 инчи, високи 7,48 инчи (Arch : 9.45 H инч), а гнездото на зајакот може лесно да се постави во повеќето мали кафези на животни. Природно дрво кревет, тој е структурно силен и може да се премести по желба. Дрво гнездо - Ова гнездо на зајаци е направено од 100% сите природни материјали се појавуваат во овој забавен додаток за време на игра, додека го задоволуваат природниот инстинкт на вашето домашно милениче за да се разгори, истражуваат и гнездат.

Основните својства

Додатоци на производот