Кошумите за екипаж на Ајски за мажи на Аиски

Кошумите за екипаж на Ајски за мажи на Аиски

Това е достапна
DEN 287.84
Количина на стоки:

65%полиестер; 30%рајон; 5%спандекс Повлечете го затворањето. Материјал : 65%полиестер, 30%рајон, 5%спандекс.Соф и лесна ткаенина, одржувајте се ладно, суво и удобно се движите за време на тренингот. Исечена кошула : Мажите со боди -билдинг на врвот имаат големи дупки за рака, ве прават да тренирате без ограничувања, пример незабележани вежби и кревање тегови. Дизајнот без ракави на вратот ги истакнува рамената и мускулите на раката. Флексибилна измислица : Совршена е совршено, од следната кожа без стискање, овозможува поголема подвижност кога вежбате, трчате, тренираат. Повод : Кошулата без ракави е совршена за активности за спорт и обука, како што се фитнес, боди -билдинг, вежбање, кревање тегови, јога, трчање, џогирање, возење велосипед, фудбал и кошарка. Исто така погоден за улица, патувања, отворено, пикник, плажа, забава за скара, градинарство, кампување, пешачење и друго секојдневно секојдневно носење. Грижа : Лесно измијте, суво-лесно. Големина : X-голема боја : Каки промоциите можат да варираат во зависност од големината/бојата.

Основните својства

Додатоци на производот