Прилагодено Лого Везени Дрес Поло, Сува Мешавина Поло Кошула, Логото На Вашата Компанија

Прилагодено Лого Везени Дрес Поло, Сува Мешавина Поло Кошула, Логото На Вашата Компанија

Това е достапна
DEN 559.84
Количина на стоки:

Џерси Затворање на копчето. Машинско Перење. Прилагодете го, со вашето лого, логото на компанијата, Извезено со најсовремена опрема. Извезени ВО САД Колорадо. Вашиот лого-извезени Со Врвен Квалитет Поли/Неонски Мадеира Теми,. 10 години Искуство Со Везење. Ткаенината за сушење ја отстранува влагата од телото, 50% памук однапред, 50% полиестер. Затворање на копчето. Машинско Перење. Прилагодете го, со вашето лого, логото на компанијата, Извезено со најсовремена опрема. Извезени ВО САД Колорадо. Вашиот лого-извезени Со Врвен Квалитет Поли/Неонски Мадеира Теми,. 10 години Искуство Со Везење. Ткаенината за сушење ја отстранува влагата од телото, 50% памук однапред, 50% полиестер. 50% претходно испукан памук, 50% полиестерска ткаенина за Сушење Ја отстранува влагата подалеку од телото-плетена јака и манжетни етикета за пренос на топлина копчиња за дрво со двојна игла зашиена долна плоча со три копчиња.

Основните својства

Додатоци на производот