Билабонг Машки 20 Инчни Перформанси На Аутсоем Се Протега Цел Ден Про Одборкратко

Билабонг Машки 20 Инчни Перформанси На Аутсоем Се Протега Цел Ден Про Одборкратко

Това е достапна
DEN 3.33
Количина на стоки:

80% Полиестер, 13% Памук, 7% Еластан Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Четиринасочна Изработка На Истегнување. Микро Одбиваат Слој. Ткаенина со високи перформанси направена од рециклирани пет пластични шишиња. Совршена комбинација на перформанси и удобност.

Основните својства

Додатоци на производот