Најк Машки Зумкс Зегама Патека Трчање Чевли

Најк Машки Зумкс Зегама Патека Трчање Чевли

Това е достапна
DEN 0.33
Количина на стоки:

Гумен ѓон Лесниот среден ѓон На Најк Зумкс е комбиниран со зголемени висини на оџакот за да помогне да се обезбеди амортизирање за време на продолжените делови на трчање. Подлабока, разновидна шема на навртки истакната со широко растојание ви дава влечење за повеќе технички терени. Инженерската мрежа-посилна и пофлексибилна од обичната мрежа—на горната и внатрешната пета помага да се обезбеди стабилност за различни услови на патеката, како и дишење. Гамата на глуждот помага да се ограничат остатоците од патеката. Преклопувањата се протегаат преку прстот за дополнителна издржливост. Лесниот среден ѓон На Најк Зумкс е комбиниран со зголемени висини на оџакот за да помогне да се обезбеди амортизирање за време на продолжените делови на трчање. Подлабока, разновидна шема на навртки истакната со широко растојание ви дава влечење за повеќе технички терени. Инженерската мрежа-посилна и пофлексибилна од обичната мрежа—на горната и внатрешната пета помага да се обезбеди стабилност за различни услови на патеката, како и дишење. Гамата на глуждот помага да се ограничат остатоците од патеката. Преклопувањата се протегаат преку прстот за дополнителна издржливост. Движете се нагоре и надолу на бескомпромисен терен со Најк Зумкс Зегама.

Основните својства

Додатоци на производот