Колумбија машка PFG риба знаме II худи

Колумбија машка PFG риба знаме II худи

Това е достапна
DEN 390.40
Количина на стоки:

67% памук, 33% полиестер Повлечете го затворањето. Прилагодлив аспиратор. Kangеб на кенгур. Носете ја оваа класична p FG худи на вашето среќно место, без разлика дали е на вода, на пристаништето или на плажа. Класичен качулка украсена со нашата патриотска графичка знаме PFG Flage, додава класичен џеб од рака во стилот на кенгур предниот дел. Овој пуловер инхерентно прави сè да се чувствува топло и пријатно на секое излегување. Ткаенината со мешавина од памук обезбедува избалансирано чувство додека обезбедува траен и удобен целосен опсег на движење. Колумбија ја нуди оваа риболов худи во повеќе бои и големини. Достапно во проширена големина. Редовно вклопување. За да се обезбеди големината што ќе ја изберете е исправна, искористете ја нашата табела за големина и следниве упатства за мерење : За ракавите, започнете од центарот на вратот и измерете го преку рамото и надолу до ракавот. Ако наидете на делумен број, заокружете до следниот дури и број. За градите, измерете го во потполниот дел од градите, под пазувите и над лопатките на рамото, одржувајќи ја мерката на лентата цврста и нивото.

Основните својства

Додатоци на производот