Хасанбај Машка Тенка Кошула За Компресија Со Долги Ракави, Кул Сува Кошула За Долна Облека За Спортски Тренинг,Атлетски Основен Слој

Хасанбај Машка Тенка Кошула За Компресија Со Долги Ракави, Кул Сува Кошула За Долна Облека За Спортски Тренинг,Атлетски Основен Слој

Това е достапна
DEN 207.84
Количина на стоки:

100% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Ткаенина за изведба : Изработена од полиестер и еластан фабри е сведок на одлична еластичност,ефективно исфрлање на потењето ве одржува суви, ја подобрува состојбата и искуството на тренингот. Удобно : овие фитнес долна кошула слободно се протегаат во сите правци, удобно завиткувајќи ги мускулите како да се втора кожа. Засилен Дизајн : кошулата за компресија е зашиена заедно со помош на беспрекорен процес,намалувајќи го триењето од движење и го подобрува квалитетот на основниот слој. Носете во сите сезони : Одлични перформанси во сите временски услови.Потта брзо се вшмукува од кожата, овозможувајќи и лесно да се исуши на воздух и спречува облеката да се залепи за вашето тело. Разновиден : Погоден за фитнес, трчање, рагби, фудбал, кошарка, возење велосипед и други активности за вежбање.

Основните својства

Додатоци на производот