инхзој Машки Дуксер Без Ракави Обичен Дуксер Со Патент Со Качулка за Спортски Резервоар За Вежбање Во Теретана

инхзој Машки Дуксер Без Ракави Обичен Дуксер Со Патент Со Качулка за Спортски Резервоар За Вежбање Во Теретана

Това е достапна
DEN 0.33
Количина на стоки:

80% Полиестер, 20% Памук Затворање на патент. Менс Патент Џебови Качулка Секојдневен Еднобоен Дуксер Со Качулка Без Ракави. Изработен од мека ткаенина, дише, пријателски за кожата, удобен за допир и носење. Цврста боја, преден патент, дизајн со качулка, без ракави, го покажува вашиот совршен мускул. Одлично за совпаѓање со шорцеви, хеланки, спортски панталони, фармерки за секојдневен изглед. Погоден за теретана, фитнес, атлетски спорт, вежбање, вежбање или секојдневно секојдневно носење. Комплетот Вклучува : 1x Патент Качулка Состојба : Нов Без Материјал За ознаки : 80% Полиестер, 20% Памучна Ознака Бр.- /- - - Препорачана Големина-|-Биста-|Должина - - - М|-М|-40.0"/66см - - - Л|-Л|-42.8"/68см - - - ХЛ-|ХЛ|-43.6"/70см ХХЛ-|ХХЛ-|-44.3"/72см 3 3ХЛ-|3 XL-|-46.1"/Сетот од 74 см Вклучува : 1х Состојба На Качулка : Нов Без Материјал За ознака : 100% Полиестерска Ознака Бр.- /- - - Препорачана Големина-|-Биста-|Должина - - - С|-На|-40.1"/74см - - - М|-М|-42.5"/75см - - - Л|-Л|-44.9"/76см - - - ХЛ-|ХЛ|-47.3"/77см ХХЛ-|ХХЛ-|-49.

Основните својства

Додатоци на производот