Колумбија Машки Плато Водоотпорен Пешачки Чевли

Колумбија Машки Плато Водоотпорен Пешачки Чевли

Това е достапна
DEN 2.67
Количина на стоки:

Увезени ВОДООТПОРНИ ЧЕВЛИ ЗА ИЗВЕДБА : мулти-спортски обувки ориентирани кон Перформанси со нашата напредна Омни-Технолошка водоотпорна конструкција што дише. Овие чевли се дизајнирани да ги одржуваат вашите стапала суви и удобни брзајќи низ денови преплавени со сонце до денови преплавени со дожд. СПОРТСКИ И ПРГАВ. Лесен и низок профил прават пргав тркач на сите терени. Овие чевли подготвени за авантури се изградени за влажни патеки и суви патеки. СТАБИЛНОСТ на ЧИПКА : Текстил Што Дише со синтетички преклопувања за дополнителна заштита. Дополнителните дупки за врзување на глуждот го подобруваат природното заклучување на стапалото додека се во движење. УДОБНОСТ и ПОДДРШКА : лесниот среден ѓон Од Техлит обезбедува долготрајна удобност, супериорно амортизирање и враќање на висока енергија. ПАТЕКА ПОДГОТВЕНА / ЗАТВОРЕН СЕФ : Нашиот гумен надворешен ѓон без обележување на Омни Зафат обезбедува сигурен зафат на повеќе терени без да се грижите за гребнатини за време на абење во затворен простор. Овие лесни, водоотпорни патики се одличен избор за секоја активност, во секое време. Тие имаат текстилна и синтетичка конструкција за преклопување што дише и нуди исклучителна поддршка и целодневна удобност.

Основните својства

Додатоци на производот