Дубул Крават Врски За Мажи Со Џебен Квадрат И Манжетни Аскот И Марамче

Дубул Крават Врски За Мажи Со Џебен Квадрат И Манжетни Аскот И Марамче

Това е достапна
DEN 271.84
Количина на стоки:

Миење Раце Само Пакетот Содржи : Крават + Џебен Квадрат + Манжетни. Должина на аскот : 49,6 инчи (126 см). Ширина на аскот : 6,1 инчи (најширок) * 2,2 инчи (најтесен). Каравати Стилови : Карават За Пес/Проверки Карават / Карирани Каравати/Карават Со Цврста боја /Сет Карават Со Точки / Златни Каравати /црн џебен квадрат/Розова/Темносина/Црвена/Виолетова и др сите можат да бидат ваш избор, што е задолжителен додаток за сите успешни мажи. Прилика : совршен избор за вашиот голем ден Како Што Се Свадба, Денот На Таткото, Денот На Вљубените, Денот на Благодарноста, Божиќ, Годишнина, Роденден, Бизнис, Забава, Датира и др. Крават е спектакуларно добро изработен, користејќи материјал што ви дава удобно чувство. Шевовите и конецот се прекрасни. Квалитетната интерлинација го олеснува врзувањето на совршен јазол. Високата контрола на квалитетот ја прави нашата вратоврска може да се користи долго време. Нашите извонредни текстурирани обрасци и мек сатен ги прават нашите аскоти совршени за секој костум.Ве молиме кликнете на нашиот бренд име "Дубул", имаме 1000 + стил за избор.

Основните својства

Додатоци на производот