Добри нишки Машки Тенок-Одговара 5-Џеб Удобност Водат Сомотски Панталони

Добри нишки Машки Тенок-Одговара 5-Џеб Удобност Водат Сомотски Панталони

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

98% Памук, 2% Еластан Затворање на копчето. Машинско Перење. Мека допир, фино веле сомотска ткаенина во нашата најпродавана силуета со 5 џебови. Рашири Еластан за удобност. Тенок Фит се одликува со скроен крој кој е тенок низ бутот и заострен до отворот на ногата од 15 инчи. Јеапан-инспирирана силуета од 5 џебови, затворање копчиња, патент мува. Моделот е 6'2" и носи големина 32х32. Бренд-мек допир, фино веле сомотска ткаенина во нашата најпродавана силуета од 5 џебови. Рашири Еластан за удобност.

Основните својства

Додатоци на производот