ПОДГОТВЕНИ Рокер Подарок Пакет Пакет-Камен Преносни Лулка Стол + Патување Торба + Небото Покритие

ПОДГОТВЕНИ Рокер Подарок Пакет Пакет-Камен Преносни Лулка Стол + Патување Торба + Небото Покритие

Това е достапна
DEN 3.00
Количина на стоки:

Пакет За Целосно Искуство Со Лулка : Набавете свој пренослив рокер, патна торба со ремен за носење удобност и симпатичен капак за столче за лулка кога заедно ќе ги споите Вашите Подготвени рокерски најважни работи Претворете го Секој Стол во Смирувачки Рокер : Секое седиште во вашиот дом, канцеларија или на пат може да стане инстант стол за лулка со Нашиот подготвен рокер за поддршка на грбот; едноставно поставете зад грб, поставете напнатост според вашите желби и подгответе се за лулка добро време каде и да сте. Олеснете Го И Смирете Го Грбот : Нашиот смислено дизајниран ergономски рокер е подобар за грбот со издржлива рамка од легура на авиони и внимателно набавена пена и врвни ткаенини; лулката може да биде смирувачка и смирувачка, одлична за ослободување од напнатост. Олеснување на лулка Во Движење : Добијте преносливо олеснување на грбот во вашиот дом, канцеларија или работно место или занишајте го вашето бебе да спие додека патувате и кампувате; може да се користи за постарите лица да помогнат во циркулацијата или да ги смират нервите со нежно движење на лулка, без разлика каде ве носи денот. Создадена Од Родители : лична, родителска болка-точка стана наша страст која на крајот стана наш производ; сакавме да луламе без ограничувачките граници на тежок стол за лулка; Подготвениот Рокер има практична употреба што може да има корист за секого, насекаде; Земете рокен денес!.

Основните својства

Додатоци на производот