ТРАВВА Харем Ал Султан Злато - Концентриран Парфем 0ил, 35мл Харем Ал Султан Парфем, Харем Ал Султан Злато Парфем Масло, Oilпски Парфем Масло

ТРАВВА Харем Ал Султан Злато - Концентриран Парфем 0ил, 35мл Харем Ал Султан Парфем, Харем Ал Султан Злато Парфем Масло, Oilпски

Това е достапна
DEN 783.84
Количина на стоки:

Харем султан парфемското масло е луксузен и софистициран мирис што може да направи секој да се чувствува сигурен и гламурозен Мирисот е составен од врвни ноти на роза и бергамот, кои обезбедуваат свеж и цветен мирис. Срцето на мирисот содржи јасмин, кој додава нежен допир на сладост, додека основните ноти на килибар, агарвуд, сандалово дрво и пачули додаваат длабочина и богатство. Цветните ноти на парфемското масло од харем султан создаваат чувство на елеганција и се погодни и за мажи и за жени. Овој мирис е совршен за секоја пригода, без разлика дали станува збор за посебен настан или ноќно излегување. Во однос на неговото влијание, мирисот на парфемското масло од харем султан е долготраен, со долготраен ефект кој може да трае со часови. Формулата базирана на масло му овозможува на мирисот да остане близу до кожата, создавајќи суптилен, но примамлив мирис што може да го ценат и носителот и оние околу нив. Генерално, маслото за парфеми харем султан е мирис што може да направи секој да се чувствува сигурен, гламурозен и софистициран. Неговите цветни и дрвенести ноти создаваат совршена рамнотежа, што го прави погоден за секоја пригода. Ако не сте задоволни со нашиот производ, ве молиме известете ни и ќе имате избор на итно враќање или замена. Ние сме организација насочена кон клиентите, многу го цениме вашиот бизнис и се стремиме да ги подобриме нашите производи и услуги врз основа на вашите прегледи. Затоа, Продолжете, Кликнете на" Додај Во Кошничка " сега додека траат залихите!. Харем султан парфемското масло е луксузен и софистициран мирис што може да направи секој да се чувствува сигурен и гламурозен. Мирисот е составен од врвни ноти на роза и бергамот, кои обезбедуваат свеж и цветен мирис. Срцето на мирисот содржи јасмин, кој додава нежен допир на сладост, додека основните ноти на килибар, агарвуд, сандалово дрво и пачули додаваат длабочина и богатство. Цветните ноти на парфемското масло од харем султан создаваат чувство на елеганција и се погодни и за мажи и за жени. Овој мирис е совршен за секоја пригода, без разлика дали станува збор за посебен настан или ноќно излегување.

Основните својства

Додатоци на производот