Сакам срцев дуклет со црна боја на срце, црни деца

Сакам срцев дуклет со црна боја на срце, црни деца

Това е достапна
DEN 2.67
Количина на стоки:

Слоган : Јас го сакам срцето спанаќ Овошје на џемпери за деца. Вратот на екипажот. Црна со бел дизајн. Слоган : Јас го сакам срцето спанаќ. Овошје на џемпери за деца. Вратот на екипажот. Црна со бел дизајн. Црната детска џемпер со бел слоган : „Го сакам срцевиот спанаќ“. Овошје на џемпери за деца на разбој, 280gsm. Ткаенината е преостана за да се обезбеди намалено намалување и вклучува прицврстено зашивање на вратот и игла за уредност и јачина.

Основните својства

Додатоци на производот