Аексит Жица Изолирани Аудио &засилувач; Видео Додатоци Феруле Игла Кабел Крај Терминали AWG16 Конектори &засилувач; Адаптери 150 парчиња Црна

Аексит Жица Изолирани Аудио &засилувач; Видео Додатоци Феруле Игла Кабел Крај Терминали AWG16 Конектори &засилувач; Адаптери 150

Това е достапна
DEN 113.12
Количина на стоки:

Име На Производот : Кабел Крај Терминали; Модел : Е1508 Дизајн : Изолиран Тип На Цевка;Материјал : Пвц, Бакар (Обложен Со Калај). Боја : Сребрен Тон, Црна;Одговара На Големината На Кабелот : 1,5 мм2/ 16 АГ. Температура : 105С;Интерфејс : 300В. Нето Тежина : 15гр; Содржина На Пакетот : 150 Парчиња (+/-2%) Крајни Терминали на x кабел. Дизајн од типот на цевка, погоден ЗА кабелска жица 16 WG, предизолациони жичани терминали за завршување на кабелот.Лесно се поврзува со електрична жица и ја зајакнува неговата сигурност и безбедност.За прекинување на заглавената жица во терминални блокови.

Основните својства

Додатоци на производот