TOYANDONA 3pcs Памук Бебе Папочна Врвца Стомакот Бенд Новороденче Мека Папокот Појас Памук Стомакот Бенд за 0-6 Месеци

TOYANDONA 3pcs Памук Бебе Папочна Врвца Стомакот Бенд Новороденче Мека Папокот Појас Памук Стомакот Бенд за 0-6 Месеци

Това е достапна
DEN 0.33
Количина на стоки:

Оваа мека и завиткана новородена папочна лента може да обезбеди поддршка на стомакот Новороденче папокот бенд може да се користи во текот на целата година. Убав подарок новороденче стомачен појас за семејство кои имаат бебиња. Папочното врзивно средство за доенчиња ефикасно спречува изложување на стомакот при менување пелени или спиење. Изработена од меки материјали, памучната папочна врвца може да биде во контакт со кожата без непријатност. Карактеристики-Боја На Случајна Боја.- Материјал од памук.- Големина од 17 х 17 х 1см,6,69 х 6,69 х 0,39 инчен Пакет, Вклучувајќи 3 Парчиња лента за стомак.

Основните својства

Додатоци на производот