Kercisbeauty свадба невестински деверуши цветни девојки гроздобер ситни бисерни мониста виолетова и сина ригинестонс бела цветна лента за глава со чешел невестински че

Kercisbeauty свадба невестински деверуши цветни девојки гроздобер ситни бисерни мониста виолетова и сина ригинестонс бела цветна лента

Това е достапна
DEN 0.33
Количина на стоки:

Едноставен, но елегантен, овој чешел за коса ќе биде најголемото парче за коса за украсување на вашата коса Овој чешел за коса е 100% рачно изработена ставка. Лесно е да се стилизира во начинот на кој сакате. Ве молиме, идентификувајте ја етикетата против лажни и бидете опрема за имитации. Ние сме Керсисбеути. Големина : 15cm/5. Тежина : околу 30гр. Материјали : Пеал, кристал, мониста, жица, чешел. Ве молиме, обидете се да не дозволите додаток со вода, алкални алкохол и други каустични течности. Ве молиме, ставете додаток во запечатен пакет ако не го користите. Ве молиме, проверете дали ќе го соблечете додатокот пред да легнете ноќе, да вежбате или да се истуширате. ✿handmade item Белиот цвет оди добро со виолетовите rhinestones! Добар избор на свадбена слушалка или други настани!. Size : Околу 15*7 см совршена големина за какви било стилови на коса, особено за угодно. Повод : Свадба, танцување матурска, топка, роденден, банкет или други настани. ✿materials : Кристал, антиоксидантна жица, чешел, pruple rhinestones Ние го користиме само висок квалитет на материјали, за да можете да го прилагодите овој чешел за коса во какви било стилови што сакате!. - Свадбата е незаборавен момент за секоја жена. Јас ви нудам свадбена чешел совршена комбинација на кристали и мониста, ќе ви ја осветли косата и ќе му дадете на вашата слика незаборавен сјај.

Основните својства

Додатоци на производот