Б. ПНЕ 4 парчиња Мат Клипови За Нокти За Коса, 4,3 Инчни Акрилни Нелепливи Големи Стегачи За Коса За Вилица За Жени Густа Коса, Додатоци За Стилизирање На Коса За Божиќ?

Б. ПНЕ 4 парчиња Мат Клипови За Нокти За Коса, 4,3 Инчни Акрилни Нелепливи Големи Стегачи За Коса За Вилица За Жени Густа Коса, Додатоци

Това е достапна
DEN 143.84
Количина на стоки:

①Животна Потреба 4 парчиња мат женски клипови за коса, Должина приближно 4,3 инчи, отворена ширина е прибл3,6 инчи, голем клип за коса со канџи погоден за густа коса, тенка коса, кратка коса, долга коса, кадрава коса и права коса на женски фризури, повеќебојни клипови за коса може да ја исполнат целата ваша фризура и да одговараат на облека со различна боја. €Цврст Материјал Q канџите За клип за Коса се изработени од висококвалитетна акрилна густа пластика, многу цврсти и издржливи, а зглобовите се дизајнирани со метални пружини, големи штипки за коса флексибилно отворање и затворање, големата канџа доволно за да ја држи целата густа коса, а внатрешните заби многу ја фаќаат тенка коса, кои не се лесни за ' рѓа или кршење, може да се користи во текот на целата година. €Совршен Детал●мат облога големите клипови за коса имаат анти-лизгачки ефект, 14 стеги за заби силни држачи за коса за вилица можат добро да ја држат косата на место, Класична цврста боја секогаш модерна, нема да биде застарена, женски клипови за вилица од пеперутка едноставна операција, лесно можете да ја користите за да ја исечете косата на висока пунџа и нема лесно да ја оштетите косата. ●Широки Апликации ● Ова е добар женски додаток за стилизирање на косата, можете да го носите овој прекрасен клип за коса од пеперутка за да се појави во секоја пригода, Без разлика дали е дома, канцеларија, шопинг во трговскиот центар, јога за време на слободно време, капење, шминка или учество во некои важни празнични церемонии, Како Што Се Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Нова година, роденденска забава свадба и др. ●Извонредно Пакување ● нашите клипови За нокти за коса пеперутка користат двослоен дизајн на пакување, а 4 големи клипови за коса имаат 4 жлебови во различни насоки, што може да го намали абењето за време на транспортот и да се одржува во добра состојба. ①Животна Потреба 4 парчиња мат женски клипови за коса, Должина приближно 4,3 инчи, отворена ширина е прибл.3,6 инчи, голем клип за коса со канџи погоден за густа коса, тенка коса, кратка коса, долга коса, кадрава коса и права коса на женски фризури, повеќебојни клипови за коса може да ја исполнат целата ваша фризура и да одговараат на облека со различна боја. €Цврст Материјал Q канџите За клип за Коса се изработени од висококвалитетна акрилна густа пластика, многу цврсти и издржливи, а зглобовите се дизајнирани со метални пружини, големи штипки за коса флексибилно отворање и затворање, големата канџа доволно за да ја држи целата густа коса, а внатрешните заби многу ја фаќаат тенка коса, кои не се лесни за ' рѓа или кршење, може да се користи во текот на целата година.

Основните својства

Додатоци на производот