Чисти Животни Производи Без Плакнење Бања За Тело, 1 Фунта

Чисти Животни Производи Без Плакнење Бања За Тело, 1 Фунта

Това е достапна
DEN 191.84
Количина на стоки:

Бања Нега Не Исплакнете Тело бања 8 мл. Направени во : Сад. Не исплакнете тело бања 8 мл. раствор За Бања Со Концентриран слив Во Шише Нема потреба да се отстранува пациентот Од креветот Благата формула нема да ја исуши кожата Ги Намалува трошоците за постелнина и работна сила во споредба Со Бањата Во сливот Лесен За употреба : Наполнете го сливот со топла вода додадете четири капачиња влажна крпа за Бања со раствор избришете ја површината на телото и исушете ја крпата.

Основните својства

Додатоци на производот