Лосион За Путер Од Какао Палмер, 8,5 Унца

Лосион За Путер Од Какао Палмер, 8,5 Унца

Това е достапна
DEN 215.36
Количина на стоки:

Направено специјално за нежна кожа на бебето Обезбедува супериорни смирувачки својства. Оваа не-мрсна формула брзо се апсорбира. Ова е навлажнете, омекнете и измазнете ја нежната кожа на бебињата со Палмери Формула За Путер Од Какао Лосион За Бебиња, уникатна мешавина од чист Путер Од Какао, Витамин Е и богати омекнувачи. Путерот од какао обезбедува супериорни смирувачки својства и им помага на кожата на бебињата да ја задржи својата природна влажност.

Основните својства

Додатоци на производот